Zijderveld garden and home      
 
 
 
merken
Het assortiment van Zijderveld garden and home is zeer divers. Bijzondere meubelen, antiek of modern, gaan samen met woonaccessoires van hoogwaardige merken in een sprookjesachtige inrichting die telkens wisselt. Vaak is ook de inrichting te koop, want de tafel waarop een servies gepresenteerd wordt, is tevens één van de unieke Zijderveld garden and home artikelen.

Zijderveld garden and home werkt nauw samen met en is dealer van oa de volgende merken:
PTMD Collection*   |  ptmd.nl
sober, stoer, chique en sfeervol
Riverdale fashionable living*   |  riverdale.nl
bijzonder, eigentijds en uitgebreid
Lampe Berger*   |  lampeberger.nl
bijzondere, frisse en warme geuren, antibacterieel
Zusss   |  zusss.nl
mooie stoffen, natuurlijke tinten en unieke ontwerpen
LIL - Long Island Living
vrolijk, gezellig, authentiek en hartverwarmend
BC: Bastion Collections   |  bastioncollections.nl
gezellig, warm, speels en vrolijk
Heerlijkheid Mariënwaerdt   |  marienwaerdt.nl
duurzaam, biologisch, lokale landgoedspecialiteiten
LD by Little Diva   |  ldbylittlediva.com
sexy, glamorous, cute, cool, lovely and naughty
Leuk Spul   |  leukspul.com
leuke handgemaakte hebbedingetjes
Chabo Bags   |  chabobags.com
basic tassen zonder poespas
Traditional Teak   |  traditionalteak.nl
duurzaam hoogwaardig en verantwoord
Max & Luuk   |  maxluuk.nl
frivool en fijn terrastoppers in pastel
 
Sia Home Fashion*   |  sia-homefashion.nl
onverwacht, anders en cadeau-waardig
Pomax Home Collection*   |  pomax.com
ruwe materialen, ongewoon klassiek en charmant
Dutz Collection   |  dutz.nl
mooi, handgemaakt, tijdloos en speels
KNIT Factory   |  knitfactory.nl
sterk en stoer, made in holland
Flamant   |  flamant.com
huiselijk, warm, handgemaakt en uniek
Brynxz Collections   |  brynxz.nl
nostalgisch minimalisme
Des Pots   |  despots.nl
kleurijke en stijlvolle pottencollectie
By-Boo   |  by-boo.com
stijlvolle en eigentijdse producten
Dome Deco   |  domedeco.com
total interior concept
Tafelgut   |  tafelgut.de
thee in verrassende smaken
Borek Parasols   |  borek.eu
ecologisch weerbestendig vormvast duurzaam
* PTMD, Riverdal, Sia, Pomax en Lampe Berger hebben een in-house shop binnen de muren van
   Zijderveld garden and home.
 
  • Riverdale - fashionable living
  • Sia Home Fashion
  • PTMD Collection
  • Pomax Home Collection
  • Lampe Berger
  • cadeau-inspiratie bij Zijderveld
  • food-inspiratie bij Zijderveld
  • herfst-inspiratie bij Zijderveld
  • Zijderveld - kerstmis!
  • Zijderveld - extra koopavonden
  • Soliciteren bij Zijderveld garden and home
  • volg Zijderveld op facebook
  • Riverdale's Monthly Must Haves
  • Coffee Corner - Zijderveld Garden and Home
acties, aanbiedingen & nieuws